محصولات پروتئینی 2

تامین ۱.۵ برابر اقلام پروتئینی کشور

وزارت جهاد کشاورزی در قرارگاه امنیت غذایی برای ماه‌های پایان سال و اوایل سال آینده در خصوص اقلام مورد نیاز خانوارهای ایرانی در سطح کشور تدارک دیده است.
بیش از ۱.۵ برابر نیاز کشور در تمام حوزه‌ها بخش محصولات پروتئینی با منشأ دامی، سبد غذایی ایام عید همچون پرتقال، خرما، سیب درختی، گوشت مرغ، گوشت قرمز و تخم مرغ و سایر اقلام بیش از نیاز کشور تدارک دیده شده است.
طی چند روز اخیر ۵ محموله صادرات گوشت مرغ به کشورهای اطراف داشتیم زیرا میزان تولید به حدی رسید که شرایط برای صادرات مهیا شد.
میزان جوجه‌ریزی مرغداری‌های کشور به بیش از ۱۵۰ میلیون قطعه رسیده و تلاش داریم میزان جوجه‌ریزی در سال آینده در ماه به بیش از ۱۷۰ میلیون قطعه برسد که با همین زیرساخت صادرات گوشت مرغ کشور باید به ۵۰۰ هزار تن برسد.
از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۲۰ هزار تن تخم مرغ صادر شده است.
نظارت‌های بهداشتی، قرنطینه‌ای و شرعی از ابتدای تعطیلات ایام نوروز تا پایان عید سعید فطر تشدید می‌شود.
برای ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در مجموع ۱۵۷۴ گروه مجهز ( با بیش از ۶۵۰ گروه مجهز نظارت و ۹۳۰ گروه مجهز سیار ) و ۲۵۰۰ کارشناس در سطح کشور بجز روز پنجشنبه و اول عید نوروز از ۸ صبح تا ۸ شب در کشتارگاه نظارت خواهند داشت و یک ناظر بهداشتی از سوی سازمان دامپزشکی بر واحدهای تولیدی و کشتارگاه‌ها نظارت خواهد داشت.
جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره های داخل سايت سابين پروتئين تماس حاصل فرمائید 

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سبد خرید